Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » MILC gépekkel valakinek van...

MILC gépekkel valakinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés
Tervezek venni 1 komolyabb gépet, mint ami nekem van(panasonic lz20), csak nem tudom eldönteni, hogy DSLR, vagy MILC. Milyen előnyei vannak a MILC gépeknek(milc.hu-t ismerem, elolvastam az egészet)? Engem leginkább a felhasználói vélemények érdekelnének.

2014. máj. 4. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

Visszakérdezek: mi az előnye a dslr-nek a milc-cel szemben? Hogy tükör van benne. De minek? Ma már úgyis autofókusz van, nem kézzel akarod majd tekergetni a fókuszgyűrűt, hacsak nem régi lencséket akarsz rátenni.

Van más előnye? Nincs.

A milc kisebb, könnyebb, kezelhetőbb, nincs benne mozgó alaktrész (kevésbé sérülékeny és tovább birja).

2014. máj. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondasz valamit. Esetleg tudnál is ajánlani egyet?
2014. máj. 6. 20:44
 3/3 anonim ***** válasza:

#1

Próbáld ki az EVF-t sötétben a tükörrel szemben. Nem fogsz túl sokat látni az evf-en keresztül, viszont a tükör teljesen jó.


A milc rendszernek legnagyobb előnye a mérete. Amikor olyan helyekre megyek ahol a dslr gépemet nem tudom lerakni (pl. Sielés) a milc gépemet simán objektívvel együtt el fér a zsebemben, de ha nagyon zavar leveszem az objektivet megy az egyik zsebbe a másikba meg a gép.

2014. máj. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!