Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Tudnátok ajánlani nekem olyan...

Tudnátok ajánlani nekem olyan fényképezőt, max.60e forint értékben, amivel jó minőségű éjszakai felvételeket is tudok csinálni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 4. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Röviden: Nem.

Hosszabban: Attól függ mit értesz éjszakai felvételek alatt illetve mi számít jó minőségűnek. Mit szeretnél vele fotózni? Ha csillagos eget akkor esélytelen (normális csillagos felvételek készítésére alkalmas fényképezőgépváz, objektív nélkül, használtan 300e-nél indul), ha esti, emberekről készült, vaku nélküli képeket akkor szintén esélytelen (szintén hasonló), ha pedig hosszú záridős, állványról készülő városképeket, akkor talán (de az is erősen kompromisszumos lesz). Szóval attól függ pontosan mit értesz a kérdésben leírtak alatt.

2014. máj. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kivilágított épületek, hidak fotózását.
2014. máj. 4. 19:19
 3/3 anonim válasza:
Egy amivel sikerülhet jó képeket csinálni: Fujifilm FinePix hs25exr, ISO 12800 a maximum fényérzékenysége, ami jó magas, persze ott azért már zajosság is várható. De szerintem ez a gép, ahogy az előző is írta, főleg álvánnyal már értelmesen használható éjszakai fotózáshoz, főleg ha kivilágított objektumokat fotóznál. Az ára is 60e körül lehet, de persze csak egy példa.
2014. máj. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!