A biztonsági kamerákkal kapcsolatban a rendőrség milyen felvételeket fogad el?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, ha bűncselekmény volt, akkor lefoglalja a dvr-t, vagy a winyót, vagy az is jó, ha kimentve, egy CD-n megkapja aviban?

Tulajdonképpen van egy felvételem, amin kibontják a kerítést, de ezzel még nem mehetek a rendőrségre, de amint megtörténik a lopás, már tudok. A kerítés kibontást lementettem aviba a gépre (ott van felül bal és jobb oldalon a dátum és időpont). De mondjuk, ha a lopás 5 nap múlva lesz, akkor már az előző letörlődik a winyóról. Kérdés, elfogadja a Rendőrség az aviban rögzített eseményt?



2014. ápr. 7. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb, ha megkérdezed őket. Menj be a helyi rendőrkapitányságra, vagy hívd fel őket, ott mindent el fognak mondani. Nem csak bűncselekményt lehet bejelenteni, hanem azt is, ha feltételezed, hogy valakik bűncselekményre készülnek. Sőt, lehet jobb is, ha már most szólsz, nem csak a konkrét lopásról. Egyébként szerintem bűncselekmény bizonyítására minden felvétel alkalmas, ha világosan felismerhető rajta az elkövető, és a bűncselekmény.
2014. ápr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, megkeresem őket, elvégre itt vannak 2 saroknyira :)
2014. ápr. 7. 19:19
 3/3 anonim válasza:

Na? Mit mondtak?

Rongálásért fel lettek jelentve?

2014. jún. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!