Nikon D5200-at vagy Canon T3i-t ajánlotok inkább? 600 dollár körül szeretnék venni, de úgy, hogy ebben az árban már benne legyen egy 18-55-ös objektív és egyéb tartozékok (táska, állvány, esetleg egy másik objektív).

Figyelt kérdés

Szóba jöhet még más Nikon vagy Canon is, de most ezeket nézegettem a legtöbbet. Amire használnám: természetfotó, városképek + hétköznapi használat.

Nikon ( [link]

Canon ( [link]



2014. máj. 12. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem Canon T3i (Canon 600D) van. Én elégedett vagyok vele, egyenlőre kielégíti az igényeimet. De biztos a Nikon is jó, szerintem nem nyúlhatsz mellé, ha a két márka közül választasz.
2014. máj. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 fairi1 ***** válasza:

menj be egy üzletbe és próbáld ki.

Amelyiket jobb fognia,melyiket könnyebb átlátni azt válaszd.

A céljaid megvalósítása úgyis obifüggő lesz.

vagyis ajánlatos megnézni melyik rendszer obijai tetszenek és melyik az olcsóbb.

2014. máj. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!