Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ismeritek a www.ithungaria.eu?...

Ismeritek a www.ithungaria.eu? Megbízható oldal?

Figyelt kérdés

2014. máj. 23. 07:43
 1/8 anonim ***** válasza:
egy nagy átverés
2014. máj. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tapasztalat?
2014. máj. 23. 14:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerinted egy 130000 Ftos fényképezőgépet hogy adhatnak 63000 ért?
2014. máj. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 BazsiBácsi ***** válasza:
74%

Na nézzük hány sebből vérzik a dolog:


-Nincs utánvételes átvételi lehetőség, pedig a GLS biztosít ilyen lehetőséget.

-Előre kell utalni egy "BNP Paribas Bank"-nál vezetett bankszámlára, amiről még az életemben nem hallottam, és nincs magyar nyelvű honlapja.

-Ha beírod bankkeresőbe a számlaszám első 8 számjegyét, az alábbi választ kapod: "Budapest Bank Zrt. Szekszárdi fiók

7100 Szekszárd, Arany János utca 23-25."

-Hozzávetőlegesen fél-, harmad-, illetve negyedáron árulják a termékeket. Ez kinek éri meg?

-Személyes átvételre csak kereskedelmi partnerek részére van lehetőség, tehát ha te mint magánszemély a céggel szemben laksz akkor is utalnod kell, és kiküldik futárral.

-Nézd meg a szállítási költséget, és már ott láthatod, hgoy vicc az egész. 3e forint alatt 1500 forint, de 12000-14990 Ft 200 (azaz kettőszáz) forint. Egy hűtőt (amibe azért van súly) ingyen, és bérmentve kihoznak Neked a két szép szemedért...

-TEÁOR szám szerint személygépjármű alkatrészre szakosodott KFT (igen, KFT, tehát nem felelnek a saját vagyonukkal, ha rájuk uszítod a NAV-ot), melynek székhelye 7186 Aparhant... Kicsit messze van Budapesttől.

-A webshophoz használt regisztrált e-mail cím: mullerjanos38-nincsmail-com (ha rámész az online áruhitelre a címsorban ez látszik. Ezek után abban se vagyok biztos, hogy az info@-ra válaszolnak, vagy hogy a telefon be van-e kapcsolva, vagy felveszik, vagy akármi.


Ezek után te mernél tőlük vásárolni?

2014. máj. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ismerösök mondták hogy már rendeltek tőlük és emgjött de nem tudom hogy ezzel is így lenne-e
2014. máj. 23. 16:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor kérd meg az ismerősöket, hogy rendeljék meg neked, saját pénzükön, és ha megjött, te 5000-rel többet fizetsz érte, mint a hirdetett ára volt. Mindenki jól jár...
2014. máj. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 BazsiBácsi ***** válasza:
82%

Az én ismerősömék azt mondták, hogy tegnap az alföldön piros hó esett. Olvasd már el még egyszer, amit írtam légyszives, és gondold át. Ezeket az adaokat mind megkapod az internetről.


Már az se stimmel, hogy egy szekszárdi Budapest Bankos számlaszámra azt mondják, hogy valami pesti banknál van vezetve. Ha ebben hazudnak, akkor miért higyjek nekik? Miért nincs személyes átvétel?!


De folytassuk. Azt írják, hogy ez a címük:

1138 Budapest, Váci út 110.


A Váci út 110 egy irodaház. Ki az az elmebeteg, aki egy irodaházban tartja a raktárát, és nem lehet személyesen átvenni? De ha ez se elég: A Váci út 110 a 13. kerületben a 3-as postához tartozik, tehát az irányítószáma 1133. Ha nekem nem hiszel, akkor itt a hivatalos honlapja:

[link]


Ezek után még mindig hiszel a csodákban?

2014. máj. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nagy átverés volt.Ténylegesen egy strómam a Müller János.Aki még nem tett feljelentést,tegye meg a lakóhelyhez tartozó rendőrkapitányságon vagy Bonyhád rendőrkapitányságán.A feljelentés megtehető levél formájában is,adatokkal,tényekkel.Összefésülik.
2014. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!