Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet tudnáto...

Milyen fényképezőgépet tudnátok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés

Most egy Pentax X70-esem van, bridge gép, már 5 éves, de szeretem, legnagyobb hibája, hogy az akkumlátor nagyon hamar lemerül és nekem már ez is nagy gépnek számít...cipelni magammal. Tehát tükörreflexes gépet sem vennék, szintén a nagysága és az objektívek miatt. Gondoltam a cserélhető objektíves kompaktokra, de az objektíveket is nagyon drágának tartom. Érdemes ilyen gépet vennem, ha utána nem tudok esetleg objektívet venni?

Vagy vegyek esetleg megint egy bridge gépet? Mit gondoltok. Amúgy én most a Pentax Q10-et néztem, azt anélkül használni, hogy vennék hozzá bármit, érdemes lenne szerintetek?



#fényképezőgép #Bridge #cserélhető objektíves kompakt
2014. máj. 24. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyi pénzt szánsz rá, de a Canon SX50HS gépet nagyon dicsérik.
2014. máj. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem rossz. Még talán bele is fér a ktsgvetésbe...
2014. máj. 25. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!