Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Samsung ES95 fényképezőgép jó?

Samsung ES95 fényképezőgép jó?

Figyelt kérdés
Szóval, nem igazán értek ezekhez a dolgokhoz, meg nyilván nem profi fotózásra kell, de az lenne a kérdésem, hogy mennyire jó képeket lehet készíteni ezzel a géppel? Lányom ballagására kellene, meg néha kirándulásra, tájak, egyebek fényképezésére. (Ezt csak azért írom le ilyen tüzetesen, hogy tudjátok nem igazán a minőségre és a tökéletességre hajtok a fényképezőgép vásárlás eseten, hanem természetesen azért legyen látható a lényeg). Köszönöm előre, elég sürgős lenne!

2014. jún. 5. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora az az összeg, amit a gépre költené? Lányod ballagását akarod megörökíteni vele, vagy ajándékba szánod? Lány mennyire szeret fényképezni? Ez egy nagyon alap gép. Ha szeret fényképezni, akkor ez elég kevés lesz, mivel teljesen automata szegény.
2014. jún. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kb 30.000 forint körül és inkább megörökíteni szeretném vele a dolgokat. A kérdésem csak arra irányul hogyha eseményeket, vagy a fentiek közül valamit szeretnék fotózni akkor nagyon alapként jó ez a fényképezőgép? Tehát éles képeket készít?
2014. jún. 6. 06:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem csinál valami szép képeket. [link]

Itt van egy pár darab, de ha a a google-ba beírja, hogy samsung es95 sample photos, akkor jó pár képet kidob.

Én a maga helyében nem venném meg. Olympus VH-520 jó választás lenne. [link]

-10x nagylátószögű optikai zoom

-14 megapixeles CMOS

-1080p Full HD videofelvétel

Megapixeleket ne nézze, mert az nem nagyon számít. Főleg ebben az árkategóriában.

2014. jún. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedves! Ehhez hasonló gép olcsóbb áron van? Pl. Az Olympus FE-310 vagy a VR-340 esetleg a FE-190?
2014. jún. 7. 08:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs, ez a legolcsóbb. Talán a VR-340 még jó választás lenne, de nem sok az árkülönbség az általam linkelt, és a maga által linkelt készülék között. Nem eget rengető különbségekről beszélünk minőség terén, de a CMOS, Full HD előrébb lendíti.
2014. jún. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Találtam egy boltot ahol viszonylag olcsóbban árulnak egy VR340-et. :) Köszönöm a segítséget.
2014. jún. 7. 12:38
 7/7 anonim válasza:

Előfordult, hogy csináltam vele jó képeket, de összességében nem csinál szép képeket. Intelligens automata üzemmódban a fényképek világosak, ami pozitívum, de általában a fényképek elmosódnak, és ekkor még a képstabilizátor sem használható.


Ha átállítom program üzemmódba, akkor használható a képstabilizátor, de sokat nem segít, ráadásul itt a fényképek sötétek vagy sötétebbek is lesznek.


Szóval szerintem ne ezt a gépet vedd meg.

2014. jún. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!