Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik a legjobb fényképező...

Melyik a legjobb fényképező 30E környékén?

Figyelt kérdés
2014. júl. 4. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom 130e-t akartál írni. Ezesetben használtan egy nikon d90.

Ha nem elírás, akkor:30e ért nem adnak se újonnan se használtan (digitális) fényképező gépet. Csak vackot.

2014. júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak egy sima kompakt gép kéne, nem vagyok profi fotós.
2014. júl. 6. 19:13
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ha nem elírás, akkor:30e ért nem adnak se újonnan se használtan (digitális) fényképező gépet. Csak vackot."


Ez nem igaz, mert én például nemrég vettem egy Panasonic DMC-FZ50 bridge gépet 35e forintért, természetesen használtan.

Egy idős fazoné volt, alig használta, kiváló állapotú gép.


Nincsen vele a világon semmi gond, a mai gépektől annyival marad el, hogy a képfelbontása kicsit kisebb - de mint tudjuk, a divatos ultranagy felbontásokra a valóságban semmi szükség, csak a képzajt növelik.


Kiváló optikája van a gépnek, kézi fókusz- és zoomgyűrűje, manuális és automata üzemmódjai, meg minden, ami szem-szájnak ingere.


[link]

2014. júl. 17. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha meg újat akarsz és kompaktot, akkor vedd meg azt a Panasonic Lumixot, ami még belefér a keretbe.

A Panasonic már a belépő kompaktokba is beépíti az optikai rezgéscsillapítást, míg a többi gyártó csak a "digitális" meg "elektronikus" rezgéscsillapítást alkalmazza, ami átverés, és a képminőség rovására megy.

Továbbá a Pana a belépő gépeibe is hajlamos Leica optikát szerelni.

2014. júl. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!