Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen digitális fényképezőgép...

Milyen digitális fényképezőgépet vegyek?

Figyelt kérdés

Üdv!

Szeretnék venni egy fényképezőgépet.

Túl nagy igényeim (szerintem) nincsenek :)

szempontok:

1, jobb képet csináljon mint egy telefon

2, 50k huf alatt legyen az ára újonnan

3, lehetőleg legyen benne GSP tagging

4, strapabíró legyen; kiránduláson, gyalogtúrán és biciklitúrákon használnám

5, USB szabványon tölthető legyen (5V) vagy cserélhető akksi; 2-4 napot tudjam használni, napi max 100 kép



2014. júl. 7. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Szia!


Ezt találam: [link]

GPS tagging ugyan nincs benne...

És sajna nemtudom h tölthető-e usb-ről...


A maradék pénzből pedig vehetsz hozzá egy memóriakártyát és egy tokot... :)

2014. júl. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ, a memóriakártyát az összegen felül gondoltam és a gps és strapabíróság a fő szempont :)
2014. júl. 7. 13:38
 3/8 anonim ***** válasza:
9%

Manapság 25 eFt körül bármelyik gép megfelel az igényeidnek.

Ne parázz sokat ezen a kérdésen, inkább fotózz valami nem telefonszerű jószággal.

Meglátod jó lesz!

2014. júl. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
épp ez a célom, csak egy több napos túra alkalmával jó tudni, hogy hol készült a kép vagy melyik kocsmába ültünk be, hol vertük le a sátrat :)
2014. júl. 7. 13:45
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Vannak olcsóbb kompakt gépek (Nikon, Sony, Olympos stb.), ezekben képstabilizátor is van, szélben is tudsz fotózni. A drágábbak közül a NIKON Coolpix L310 nagyon jó gép, csak ezekből kispórolták ezt.
2014. júl. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2014. júl. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha áldozol rá még egy tizest, akkor a Canon Powershot SX280 HS a neked való! Én is ilyen gépet fogok venni. Ennek az olcsóbb változata a 270-es modell, ami csak abban különbözik, hogy nincs benne GPS, és WiFi. Az akku élettartama olyan 200-210 kép, alumínium házas gép. Csak ajánlani tudom :D
2014. júl. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Canon SX280 HS. Ebbe van GPS is és gyönyörű képeket csinál.


[link]

2014. júl. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!