Fotósok! Canon 6D vázat vennék a mostani (júl.25-ig tartó) Canon akció keretében. Próbálnám olcsón megúszni, tudtok még valamit javasolni?

Figyelt kérdés

1) Megkeresem a legolcsóbb lehetőséget, ahol garantáltan van kamera, ez jelenleg pl. a mediamarkt

2) Igénybe veszem a Canon visszatérítést (-45000), ez OK.

3) Hitelkártyával fizetek (kb. -4500 Ft a visszatérítés miatt)


Van még más trükk, ami segíthet? A cetelem hitelkártya állítólag -10%-ot ad, ennek még nem jártam utána, igaz-e, van még valamilyen lehetőség, amivel tovább csökkenthető az ár?



2014. júl. 18. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
220Volt? Exportshop?Használt?
2014. júl. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocs, de nem ennél jóval konkrétabb volt a kérdés. Nem általában akarok olcsón vázat venni, hanem az akció keretében, ez pl. az exportshop-ra nem vonatkozik. Egyébként a leírt módon olcsóbbra jönne ki a váz, mintha használtat veszel, viszont ez új, így fel sem merül épp most a használt.
2014. júl. 19. 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:
A 220V viszont szerintem olcsóbb a MM-nál és náluk is megy a Cashback ha jól tudom. Nézz körül, ArtWork, Camera Kft, Mediker, Fotoplus, Edigital stb...
2014. júl. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ha számlára veszed? Ha van céged/barátodnak cége simán megoldható, hogy visszatidjátok igényelni az áfát. A cetelem kártya pedig 1 termék miatt szerintem nem kifizetődő.
2014. júl. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyilván keres valakit akinek van cetelem jártyája. Egyébként ÁFA-t csalni nem kifizetődő.
2014. júl. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igaz, csak a neten olvastam, és mint lehetőség leírtam... Akkor a #4 dolgot ne vedd figyelembe:D
2014. júl. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket. Az ÁFA dolog nem annyira játszik...:-).

A Cetelem választ nem teljesen értettem, miért nem kifizetődő? Ez egy 460e Ft-os váz, a cetelem elvben ad 46e kezdvezményt (lesz egy pár ezer Ft-os kártyadíj), 1-2 hét, visszafizetem az egészet, megszüntetem a kártyát és annyi. Van ennél valami átverés, ami miatt ez nem így megy? Átnézem a szerződést, amit majd aláírok, de egyelőre semmi extra trükköt nem látok ebben, olyan mint a többi hitelkártyám.

Az összes többi céget is néztem (nem mindenki van benne a Canon akcióban), sok a kamuzás is, van, akit képtelenség telefonon felhívni, aki meg felvesz, ott egy ilyen vázat csak rendelésre szereznek be, több hét. Kicsit olyan ez mint a régi viccben, hogy az állami áruházban a legolcsóbb a banán, viszont ott nincs :-).

2014. júl. 20. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!