Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Fényképezőgép vásárlás előtt...

Fényképezőgép vásárlás előtt állok, szerintetek?

Figyelt kérdés

Fényképezőgépet szeretnék vásárolni, szerintetek ez mennyire megbizható gép, és a képeket átt tudom küldeni Sony Xperia M2-re, és akár instagram-ra is feltudom rakni? Nem értek hozzá sajna, a gépről nem találok sehol sem teszteket.


[link]



2014. aug. 5. 13:39
 1/5 fenui válasza:
inkább a nevét írd le, mert a link nem működik, le van vágva a vége. A képek kezelését illetően: a legtöbb gép SD-kártyát igényel, amit egy kártyaolvasóval simán rádugsz a gépedre (laptopnál gyakran beépített), és onnantól oda rakod a képeidet, ahova akarod. Ha rögtön a fényképezőből szeretnéd feltölteni ("lusta disznó vagy" :) ), WiFivel ellátott modelleket keress, de mivel nekem sose volt olyan gépem, nem tudom, h mik a határai, h működik és érdemes-e erre áldozni. De szerintem nem éri meg, ha cseppnyi utómunkában is gondolkodsz csak feleslegesen dobnád ki a pénzt wifire, úgyis egyből a gépre megy a cucc, onnan meg bárhova lehet küldözgetni...
2014. aug. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Samsung DV150F
2014. aug. 5. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Megláttam, hogy Samsung, már akkor azt mondtam volna, hogy ne vedd meg, de tovább mentem. CCD érzékelő? Az csak sz@r lehet. Aztán megláttam az árát... olcsó húsnak híg a leve, de hát ez nagyon olcsó. Végül elolvastam az edigital véleményeket, ami teljesen biztossá tette, hogy nem kell megvenni ezt a gépet. Átlagban elmondható, aki ebből az árkategóriából akar fényképezőgépet venni, az inkább maradjon telefonnál, sokkal jobb minőségre képes egy telefon mint az ilyen olcsó szemét. Kb. 40 ezertől kezdődnek azok a gépek, amit talán jobbak mint egy telefon, de az általad linkelt géphez képest ég és föld a különbség.
2014. aug. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor nem érné megvenni? az a baj, nekem olyasmi kellene, amin van front kamera ( selfie készítéshez :D )
2014. aug. 5. 22:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyilván előlapi kijelzőre gondolsz, nem? Látni szeretnéd magad. Én is szoktam sefie-t csinálni, de már ráéreztem hogyan kell tartani a fényképezőgépet, hogy jó legyen a kép. Meg van időzítő, le is tudom tenni, hogy kicsit hátrább álljak. Egyébként az M2-n is van előlapi kamera. Ha kevés a minősége, ne gondold, hogy egy ilyen fényképezőtől sokkal jobbat kapsz.

Bármire is használnád, az linkelt és az ehhez hasonló tudású és árú fényképezőgépeket én azt mondom, nem éri meg megvenni. Szinte bármelyik ma kapható okostelefon agyonveri képminőségben.

2014. aug. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!