Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen bridge fényképezőgépet...

Milyen bridge fényképezőgépet vegyek? Canon SX-50hs vagy Panasonic FZ-200?

Figyelt kérdés
A két nagy vetéjtárs közül nem tudok választani.

2014. aug. 4. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy. Mellesleg az vetéLYtárs.

Menj el egy boltba, fogdosd meg mindkettőt és azalapján dönts, hogy számodra melyik a szimpatikusabb. Olyan releváns minőségbeli/funkcióbeli különbség nincs a kettő között amire azt mondanánk, hogy amiatt egyiket vagy másikat érdemesebb megvenni.

2014. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Néhány teszt megtekintése után én a Panasonicot venném a fényereje miatt. Jobb az aksija, a 2,8-as rekesz pedig nagy előnyökkel bír.

Egyszer én is néztem, nekem egyedül a zajszintje nem tetszett. Már iso400-on is kérdéses a minősége, de ha te főleg kint használod, az nem lesz gond.

Canon mellett akkor döntenék, ha mindenképp elengedhetetlen a nagyobb zoom. (bár szerintem őrületes különbséget nem okoz).

Úgy gondolom, bármelyikkel jól jársz.

2014. aug. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a Canont venném a helyedben, de tényleg akármelyikkel jól jársz!
2014. aug. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért van bőven különbség a kettő gép között. Bármelyiket vállasszam, valamiben kompromisszumot kell majd kötnöm. A Panasonic-nál sokkal több beállítási lehetőség, gyorsabb záridő, és állandó f.é érték van ez csak néhány a sok közzül. De viszont az tart vissza, hogy sokan írják a a "panára" a zajkeltést Iso 400-nál és felette. Igaz, elvileg nagyobb fényt tud begyűjteni ugyan annyi idő alatt mint a Canon és emiatt nem megy fel annyira az Iso szám sötétben. Mert pl. ha a Canonnál400-as Iso kell akkor még a Panasonic marad 200-as Iso tartománynál. A gépet főleg nappal használnám de néha biztos elővenném este is. A zoom tartomány mind a kettőnél megfelel nekem. Ami fontos, hogy minnél élesebb/részletgazdagabb képet kapjak szép színekkel.
2014. aug. 4. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!