Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Van egy packard bell laptopom...

Van egy packard bell laptopom de nem működik a beépített kamerám? Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szerettem volna a webcamtoy oldalon képeket csinálni...rámentem a használd a kamerámra de nem működött rá mentem arra hogy használd a flash verziót de az meg azt irta nem találja a kamerát ilyenkor mit kell csinálni? esetleg telepíteni vagy mit kell csinálni ?ha valakinek volt már ilyen problémája és megoldotta irjon légyszi de azis aki tud rá megoldást előre is köszi mindenkinek aki válaszol..!

2014. aug. 22. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg telepíteni a webcam driverét. Ha úgy sem jó, akkor valószínűleg szerviz lesz belőle.
2014. aug. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ez sokat segitett es mar működik is köszi :)
2014. aug. 24. 19:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2014. aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!