Az sj4000 wifis változata hamisítvány?

Figyelt kérdés
A mobilx.hu-nál kaphato a sima sj4000 illetve a wifis sj4000. Ezek közül mindkettő az erdeti gyártótól való? Minőségben van eltérés? Melyiket éri meg jobban megvenni?

2014. aug. 25. 11:59
 1/4 SefR válasza:
Valószinüleg a wifis hamisítvány, de ha csak a simát veszed még akkor is jól jársz mert nagyon szép felvételeket készít a kép elmosódás gátlónak köszönhetően, és a hangokat is jobban veszi mint az átlag.
2014. aug. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nekem elég fontos lenne a wifi ugyanis sisakon használnám és a beállításában sokat segítene hogy nehogy véletlenül olyat vegyek fel amit nem akartam.
2014. aug. 26. 16:28
 3/4 anonim válasza:
Nem sj4000-et, hanem sd28-at árulnak.
2014. szept. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

mobilx-nél nem eredeti

"Én is egy újabb átbaszott ember vagyok, akinek hamis SJ4000-et adtak el. MobilX-től rendeltem. Szóval holnap felhívom őket hogy hogy is van ez, és vagy visszaadják forint pontosan a pénzem vagy küldenek nem hamisítványt. Ha egyik se történik meg, megy a fogyasztóvédelemhez az egész. Amugy ez a hamisítvány se rossz minőségű, de így hogy nem tudok firmware-t frissíteni, háát..."

(mobilarena.hu)

2015. febr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!