Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha használtan eladó egy...

Ha használtan eladó egy Telenor vagy Voda vagy T-Com függő mobil, akkor annak nagy a valószínűsége, hogy nem hamisítvány?

Figyelt kérdés

Pl: Samsung S4 mini. - Telenor-os!

Papírjaival - garival.


Hírdetésben láttam.

Gondolom mivel, hogy nem független, így nem kínai hamisítvány!



2014. júl. 7. 04:37
 1/8 A kérdező kommentje:

Az ára ami gyanus.

20.000.-

2014. júl. 7. 04:39
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Mivel fuggo, igy nyilvan eredeti, viszont nagy valoszinuseggel elofizetessel vasaroltak a keszuleket. Vagyis ha a tulaj nem fizeti a szamlat, le is tilhatjak a telefont.

Ha kartyas csomagban vasarolt akkor nem tilthatjak, max ha azt jelenti be, hogy elloptak a keszuleket.

Csak szemelyesen vasarolj, ugy hogy ki is probaltad, nem art ha van is ra garancia is.

Elore soha, senkinek ne utalj!

2014. júl. 7. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jótanácsokat.

Készülék ügyben vagyok tájékozatlan, nem pedig előfizetésben.


" Vagyis ha a tulaj nem

fizeti a szamlat, le is tilhatjak a

telefont. "


Már bocsi. Nem a telefont tiltják le hanem a sim kártyát!

Előfizetés után a készülék 1 percen belül eladható!


Az előfizetői kötelezettség a sim-hez van kötve!


Tudom, mert én is mindig el szoktam adni. (hűségprogram = jó pénz)

14 éve van előfizetésem!


Csak most úgy esett, hogy dögledezik a Samsung E-720-asom. (már őskövület) - nem csoda! :-D

S mivel nincs még kedvezményem, így be kell szereznem egy használtat.

2014. júl. 7. 14:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez igy nem teljesen igaz, ugyanis az IMEI szam alapjan a telefont is tilthatjak.
2014. júl. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Saavedro ***** válasza:
Ha nem tiltanák le a telefont is, mindenki azzal üzérkedne, hogy előfizetésesen olcsón vesz telefont, aztán olx-en eladja, mint szolgáltatófüggő, de nem előfizetéses telefont - nagyobb áron.
2014. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szerintem senki sem olyan bolond, hogy lopott-letiltott készüléket árusít papírjaival az olx-en vagy a jófogáson.


Kérdésem nem a lopottságra terjed ki, hanem a hamisított, gagyi, klón telefonokra.

2014. júl. 7. 22:37
 7/8 Saavedro ***** válasza:
De, lehet venni letiltott készüléket is, de így szokták átbszni a vásárlókat, hogy már tudják, hogy nem fogják fizetni a részleteket, aztán amikor a vásárló készülékét letiltják, már bottal ütheti a pénzét...a kérdésed persze erre már nem terjed ki, visszakanyarodva - klónokból én eddig csak függetlent láttam.
2014. júl. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgylátom, akkor célszerű a következő hűségprogramomban nem pénzzé tenni a készüléket, hanem megtartani. :-D
2014. júl. 8. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!