Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik a jobb fényképezőgép?

Melyik a jobb fényképezőgép?

Figyelt kérdés

Most egy Panasonic DMC-LZ6-os fényképezőgépem van, és ennél keresnék jobbat. Nem vagyok profi fotós, csak fotózgatok amerre járok. Elég sokféle helyen használnám, ezért lenne jó, ha nagyjából mindenhol (erdő, szoba, napfény, köd) jó képeket csinálna. A Panasonicot már jó pár évvel ezelőtt vásároltam, és már nem olyan jó a képe nagy monitoron.

Ezeket nézegettem:

Samsung ES95

Samsung ST66

Samsung ST73

Samsung ST77

Samsung ST200F

Ezek közül valaki meg tudná mondani, hogy melyik jobb mint a mostanim, illetve a felsoroltak közül melyik a legjobb?

Köszi



2014. aug. 31. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazából egyik se jobb (lényegesen), mint a tied. Ezeknél a kis kompaktoknál nincsenek nagy különbségek.
2014. aug. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már nem tűnik annyira élesnek a képe mint régebben. Elég régen vettem, és nem tudom hogy "elkopott-e" vagy csak az igényeim változtak.
2014. szept. 1. 01:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az utóbbi, bár az is előfordulhat, hogy a lencsék mozdultak el és ezért kevésbé éles. Ebben a kategóriában nincsenek nagy különbségek, általánosságban elmondható, hogy 80 ezer forintig bezárólag teljesen mindegy, hogy mit veszel (a használt cuccokat most hagyjuk), ha nem egy kifejezett célterületen akarsz fotózni.
2014. szept. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kár. Na mindegy, akkor marad még ez.

Köszönöm a válaszokat!

2014. szept. 1. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!