Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Szerintetek átlagfelhasználásr...

Szerintetek átlagfelhasználásra (Hobbi fotózásra, kb. minden ami tetszik lekapok) 30. 000-40. 000Ft közötti fényképező vagy egy Iphone6/GalaxyS5/Note3+ fényképezője elég?

Figyelt kérdés
2014. szept. 13. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát azt csak te tudod, hogy neked elég-e.


Az én igényeimnek nem felel meg egyik sem, de neked lehet, hogy bőven elég lesz. Mivel semmi konkrétumot nem adtál a felhasználást illetően, ezt így lehetetlen megválaszolni.

2014. szept. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazából annyi,hogy én olyan vagyok,hogy imádok képeket lőni.

Ami megtetszik azt lekapom,vagy csak a hétköznapokban (bulik,csak úgy haverokkal).

Nincsenek mittudom én ilyen olyan fotós igényeim.

Legyen nagyon szép a kép,ne pixeles stb...

2014. szept. 13. 18:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jó a telefonok nagylátószögű kamerája és nem kell tele vagy normál tartomány, akkor a csúcsmobilok jobb képet csinálnak, mint egy 30 ezres kompakt.
2014. szept. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!