Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Őrület! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Őrület! Miért tetszik nekem néhány 16-20 év közötti kis csaj 27 évesen? Hogyan lehet ezt elnyomni magamban?

Figyelt kérdés
Nem vagyok pedofil, nem a 14 év alattiakra gondolok. De akkor is, engem ez eléggé zavar, hogy tudok vonzódni elég sok 16+ éves még éretlen de csinos lányhoz. Más nem járt még így?
2013. máj. 22. 19:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az még nem baj ha tetszik, de látáson kívül mást ne tegyél.
2013. máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mert a korodhoz képest éretlen vagy.
2013. máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy annak idején kimaradtak az életedből az ilyen korú csajok, és azért vágysz most rájuk? Én is attól félek, hogy ez fog történni velem :S
2013. máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Most ha azt nézzük szerintem egy 19 éves ha tetszik az nem durva, de egy 16 már kicsit az.
2013. máj. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Miért kéne elnyomnod? Őket kell megnyomnod :) 14 év felett már legális, csak a szüleiktől óvakodj :)
2013. máj. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
ezt úgy lehet elnyomni, hogy felszedsz egy 16körüli csajt, barátnőnek(nem csak testileg vonzódsz hozzá)
2013. máj. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Miért kéne elnyomnod??? Ha egy 17 éves szexelni akar és tapasztalatot szerezni, akkor fog is. Miért ne kapná ezt a tapasztalatot tőled ha te is be jössz neki!?
2013. máj. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
azért nem mindegy, hogy 16 vagy 20 éves a kiszemelt. az utóbbival semmi gond nincs
2013. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
nyugi elmondom a helyes dolgot. a szexualitás társadalmilag szabályozva van, főleg 1940 és 2000között volt nagyon. vagyis a vágyainkat nem mutathatjuk ki, stb. pl Chaplin mivel milliárdos volt senkinek sem volt baj, h vagy 5 felesége volt és mind kb 16éves volt mikor elvette. én is annyi idős vagyok mint te, és nekem is bejönnek nagyon a 17-19éves lányok, meg az összes ismerősömnek aki már akár 30éves. vagyis nincs ezzel a vágyaddal gond, csak sajna nem tudhatja meg a környezeted, mert furán néznének. amúgy evolúciósan is azt a magyarázatot adták, h a férfi próbálja a lehető legfiatalabb lányt aki már érett a szülésre becserkészni, és lehetőleg a lehetőségeihez képest a legjobbat és ha lehet akkor nála fiatalabbat, h minél több esély legyen arra, h kifog neki még pár gyereket hordani. és ez belénk rögzült, így sztem akár mennyi idősek leszünk, akkor is a fiatalok fognak tetszeni a legjobban. ja és apám idős férfiktól is hallom, h mind a 17-20éveseket figyeli titkon...
2013. máj. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Sajnos anno kimaradtak az ilyen csajok az életemből, ez tényleg így van. 23 évesen voltam először nővel, tavaly még egyel. Ez a kettő volt, nekem nagyon kevés.
2013. máj. 22. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!