Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen Fényképezőt érdemes...

Milyen Fényképezőt érdemes venni? Ti melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

tükörreflexes Fényképezőt szeretnék venni, de nem tudom melyiket válasszam. Általában Canon-on belűl gondolkodtam és ezekre jutottam:

Canon Eos 450D -> [link]


Canon Eos 550D -> [link]


Canon Eos 1100D


Sajnos jelenleg anyagilag nem állok valami jól ezért szeretnék használt gépet vásárolni. És ezért hajlok kicsit az itteni Canon 450D re viszont attól félek hogy nem a legjobb választás mivel kicsit régebbi típusú. Ti melyiket választanátok, vagy ha eltekintünk itt az ártól melyik úgymond a legjobb, 450D - 550D - 1100D ?

Remélem Tudtok segíteni,



#fényképezés #fényképezőgép #Canon tükörreflex
2014. okt. 17. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyértelműen az 550D a legjobb+a hozzá adott felszerelés is sokkal jobb a 450D-énél!
2014. okt. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem igaz hogy Canon EOS 600D m van szóval merem ajánlani hogy a 550D számodra megfelel! Szerintem ha kezdő vagy haladó fotós vagy bőven elég.
2014. okt. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A haladó fotós címet gondolom sajátomnak egyenlőre, bár a profihoz még kell fejlődjek de úgy gondolom az nem akadály. Köszönöm aki segített eddig, hogy melyik gépet válasszam, esetleg a visszajelzéseiteket is szívesen elolvasnám egyes képeimről, itt találtok néhányat: [link]

Akiket esetleg érdekelnének más képeim is, írjon privát üzenetet és mutatok neki, kritikákat jókat/rosszakat szívesen várok, hiszen abból is lehet tanulni. Aki gondolja írhat pár tanácsot is a fotózással kapcsolatban. Köszönöm a segítséget előre is!

2014. okt. 19. 00:13
 4/4 anonim válasza:

160-ért ezt mind adja hozzá? ....


Az 550d jónak tűnik. Én is 600d-t próbáltam ki, de egy barátomnak 300-asa volt és szuper képeket készített. Az obi számít, s itt azért kapsz egy kis parkot.

Mondjuk nekem még ez is bonyolult lenne, mert még nem volt dslr gépem ( s most már nem is lesz, mert egy MILC-et vettem). De ha már haladóbb vagy, akkor szerintem tökéletes választás.

2014. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!