Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Annyi a lényeg h nem sokára...

Noniii:* kérdése:

Annyi a lényeg h nem sokára szeretnék venni egy Canon gépet olyan 200. 000 ft körül. Ki mit ajánl? Fotósnak készülök szóval egy alap gép kellene. Tükörreflexes kell h legyen!

Figyelt kérdés

#tükörreflex #Canon gép
2014. okt. 27. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha valami iskolához kell, akkor én valami alapgépet vennék (nem feltétlenül költeném el az egész összeget), aztán később objektívet vennék a maradékon, amikor már tudom, mire van szükségem.

Bármit vehetsz, akár egy használt 1000d-t is, azon is meg tudod tanulni az alapokat.

2014. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezredszerre is: tanulj mielőtt vásárolsz. Amíg nem tudod, hogy mire van szükséged ahhoz amit fotózni szeretnél, nem vagy felkészülve a használatára. Legalább az alapokkal tessék tisztában lenni mielőtt "fotósnak készülsz".


Alapok:

[link]

[link]


Ha ezek betéve mennek, akkor már talán tudsz mit kezdeni egy fényképezőgéppel. Addig teljesen felesleges.Az meg a másik, hogy mivel később eléggé költséges lesz rendszert váltani, az alapján döntsd el, hogy melyik rendszer mellé teszed le a voksod, hogy SZÁMODRA melyik a legszimpatikusabb, kezelés/ergonómia szempontjából és ha ez megvan akkor esetleg még vedd számításba, hogy a körülötted élők fotósok/fotóspalánták közül ki milyen rendszert használ (mivel a rendszerek közötti átjárhatóság konvergál a nullába, annak a cuccait tudod majd kölcsönkérni és/vagy kipróbálni a saját rendszereddel aki azonos rendszert használ).

2014. okt. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget. Nem iskolai cucchoz kell bar az igaz h a mostani kis gepem nelkul egy lepest se teszek. Elegge osszenottem vele, senki hozza nem erhet stb. Szemem fenye. Es ez igy lesz az utoddal is. :*
2014. nov. 2. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!