Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Karácsony és Újév között hány...

Karácsony és Újév között hány százalékkal szokott csökkenni a kamerák ára?

Figyelt kérdés
Nem tudom ez köthető-e százalékhoz, egyáltalán minden kameránál csökken-e. Az én Sony kamerém ára 180 ezerről lement 144-re. Ez érvényes egy félmilliós kamerára is? Köszi a válaszokat!
2014. okt. 31. 22:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni, hogy videokamerák, de igazából úgy unblock érdekel.
2014. okt. 31. 22:14
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet általánosítani ezen a téren. Általában az új modellek drágán jelennek meg, aztán folyamatosan csökken az áruk, ahogy telítődik a piac, vagy újabb készülék jön ki. A másik, amikor egy üzlet túlárazva árulja a terméket, amiből aztán lehet 10-20 százalékot is engedni. Aztán lehet, hogy máshol nincs leárazás, de mégis olcsóbban megvehető. És a dollár-forint/euró-forint árfolyam is befolyásolja az árakat.
2014. okt. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 CHEEE ***** válasza:

Tévúton jársz, ha arra az egy hétre bazírozol.

Lehet nem magyarországi szállítótól kellene vásárolnod. Máris megspórolnál egy rakat pénzt.

Az aliexpresst próbáltad már?

Esetleg pár hongkongi oldalt?

Karácsony előtt megjön, bármit rendelsz.

2014. okt. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A külföldet inkább kihagyom. Miután, ha garanciális hibája van a terméknek, csak az adott országban tudom megjavíttatni. Amazonon nézegettem a cuccokat, de elenyésző az árkülönbség (szállítással együtt pláne). Ennek ellenére én Árgépen és hasonló netes oldalakon szinte mindig jelentős árcsökkenést láttam, szóval inkább bazírozok arra a hétre. Csak az érdekelt, hogy ez köthető-e szabályhoz, de ezek szerint nem. Köszi a válaszokat!
2014. nov. 1. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!