Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ez a kamera jó választás lenne?

Ez a kamera jó választás lenne?

Figyelt kérdés

Családdal, barátokkal nyaralós, kirándulós, városnézős dolgokat szeretnék felvenni, és esetleg videoblogot is csinálnék vele.

[link]


2014. nov. 12. 01:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Én az ilyen videokamerákat sose kedveltem valamiért. A fényképezőkhöz jobban húz a szívem. Ennyi pénzért már tudsz venni egy jó alapgépet ami hasonló tudással rendelkezik. De lehet csak én vagyok vele így ne kövezzetek meg :D
2014. nov. 12. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fényképezőm az van, régebbi típus, de nagyon jó képeket készít, úgyhogy azt nem szeretném lecserélni. Viszont videókat nem csinál olyan jól, meg mikrofonja sincs, úgyhogy hangot se tud felvenni.
2014. nov. 12. 09:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy nagyon jó választás, én is vennék ilyet. Az optikája G-szériás, azaz kevés fénynél is jól teljesít és nem "zajos" a kép. Jó a zoom tartománya is. Meg eleve stabilabb az auto fókusza, a fényképezőgépekre jellemző, hogy kevés fénynél csak szenved az auto fókusz és homályos videót csinálnak....
2014. nov. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Még ezen gondolkodtam:

[link]

Nincs nagy képernyős tévénk, úgyhogy arra gondoltam, itthoni filmnézéshez tök jó lenne egy ilyen projektor. Ez ugye kb. +30 ezer, megérné ennyit hozzátenni? Ahogy nézem, nem túl nagy a felbontása.

2014. nov. 12. 12:04
 5/7 anonim válasza:
Jótanács: ne vegyél Sony-t! Messzire kerüld el, mert nagyon ócska kamerákat csinálnak. Nekem egy 180 000-es full HD kamerám volt (CX-410) és olyan felvételeket készített, amik zoomban rosszabbnak tűnnek a DVD minőségnél, sőt rolling shutter terén sem a legkiválóbbak. Vegyél inkább egy Panasonic kamerát, ami ugyanilyen jó (vagy még jobb) és megspórolsz vele 20-30 ezer forintot (minimum).
2014. nov. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Plusz a PJ jelzésű kamerák meg 20 ezerrel drágábbak, mint a többi egy gagyi projektor miatt. Akkor már sokkal jobb az LCD-n visszanézni a felvételeket.
2014. nov. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül megvettem a Sonyt (projektor nélkülit), és nekem semmi bajom a felvétel minőségével, szerintem nagyon jó videókat csinál.
2014. nov. 15. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!