Brutóczki József kérdése:

Milyen programmal tudnám feljavítani a képeim felbontását?

Figyelt kérdés
Van 1 képem ami 1200x1200 pixel-es és ebből kellene nekem egy 1400x14000 pixel-est csinálnom ehez kérnék valamilyen programot nagyon fontos lenne!

2014. nov. 21. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Bármelyik képnézegető felmérezeti neked, pl. az ingyenes és remek Faststone Image Viewer. De az 1200-ból 1400-ra méretezésnek egyébként mi értelme van?? (nem sok) Pláne, ha nagyon fontos :))

Ezt meg gondolom elírtad:"1400x14000"

2014. nov. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A képeid felbontását semmilyen programmal nem tudod feljavítani.Maximum a már meglépő képpontjaidat tudod nagyítani, de azzal nem javítod a képet, hanem csak megnöveled a fájl méretét.

De ha például egy kártyalapot A4-es méretben akarsz kinyomtatni, akkor viszont át kell méretezned. Ezt a legtöbb képnézegető program tudja.

2014. nov. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a Faststone image viewert használom, nagyon jó! alapból állitsd be, hogy rögtön az nyissa meg a képeidet, és amikor pld bejön egy kép teljes képernyőn, akkor a kurzort mozgatva a négy szélen négy különböző program jelenik meg. Baloldalt tudod többek közt a képeket tetszőlegesen átméretezni!
2014. nov. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1. válaszoló igen elírtam elnézést 1400x1400pixek akart lenni :). Azért szeretném megnövelni a kép méretét mert barátnőmnek a szülinapjára egy szív alakú párnára akarok képet rakni és azon az oldalon ameiken ezt készíteni lehet csak 1400x1400 pixeles képtől lehet feltölteni. És ezért lenne nekem sürgős.
2014. nov. 22. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!