Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom feljavitani egy...

Hogyan tudom feljavitani egy kep pixel felbontasat?

Figyelt kérdés
Van olyan program amivel egy tiff file felbontasat fel tudom nagyitani?En autodeskbe rajzolok es ki akarom nagyobba nyomtatni amit aztan rapreselnek anyagra,csaakhogy eleg pixelesen jon ki,ezert szeretnek valamit kitalalni mmert a profibb programok tul bonyolultak nekem egyelore...

2014. máj. 24. 13:08
 1/3 Tengor ***** válasza:
Vektor grafikus programnak a kimeneti felbontását szabadon állíthatod, nem lesz pixeles. A már legenerált TIFF-et felejtsd el, azt nem tudod javítani. Nyisd meg az eredeti fájlt és rendereld le jobb minőségben!
2014. máj. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogyan kell renderelni?
2014. máj. 24. 14:06
 3/3 Tengor ***** válasza:
Nem biztos, hogy pont ez a funkció neve. Az az eljárás, ahogy a vektoros képből létrehozod a bitmap alapú képet (TIFF-et)
2014. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!