Professzionalis fenykepezo kezdoknek?

Figyelt kérdés
Szeretnek venni egy kompakt fenykepezot amivel legfokepp tajkepeket es portrekat keszitenek. Nem vagyok profi szoval lenyeg hogy egyszeru legyen a hasznalata , eles jo minusegu kepeket keszitsen es az ara ne legyen tobb 400-500 dollarnal. Letezik ilyen?

#fényképezőgép #kompakt fenykepezo
2014. nov. 27. 04:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Kicsivel több, de ezt mondják a kategóriájában a legjobbnak.

[link]

2014. nov. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

milyen kezdőnek?


én régebben fotós voltam, de feladtam másért..

ha fotós akarsz lenni, ahhoz nem elég egy jó belépő gép, hanem sokat kell tanulni...drága buli egyébként, ha csak szórakozás.


mellesleg olyan telóm(is) van, ami bizony okozott meglepetést a baromi jó képeivel(is)


óvatos légy, alaposan nézz körül

példul a Ferenc krt-n is van egy bolt, ahol segítenek...

2014. nov. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Pana FZ200 tényleg jó masina. Ha kisebb, jobb fényerejű, kicsit nagyobb szenzoros gépet szeretnél, akkor bátorkodom ajánlani az Olympus XZ-2-t, lényegesen olcsóbban. Persze ezen nincs átnézeti kereső, meg teleobjektív.
2014. nov. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nikon L320, NIKON COOLPIX L330, Fuji S8600, SONY DSC-HX300, SONY DSC-H400
2014. nov. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A "professzionális" nevében is benne van, hogy munkára kell megfeleljen. 400-500 dollárért nincs ilyen kritériumnak megfelelő gép az újak között. Legfeljebb egy régi, használt felső kategóriás DSLR.


Van viszont ennyiért hobbi-amatőr használatra tervezett, jó képminőségű. A cserélhető objektíves kompaktok között nézz szét!

2014. nov. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat,majd utana nezek a felsoroltaknak.
2014. dec. 2. 00:11
 7/7 anonim válasza:
Egy profi (DSLR) géphez érteni kell, és mivel azt irtad hogy kezdő vagy, én egy bridge fényképezőgépet ajánlok, az automata és egyszerü használni. Csak figyelj hogy a legjobb márkák közül válassz (Cann, Nikon, Sony), nekem Canon van és nagyon meg vagyok vele elégedve.
2014. dec. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!