Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Kezdő videósnak milyen kamerák...

Kezdő videósnak milyen kamerákat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Már nagyon rég óta szeretnék elkezdeni videózni, de nem tudom, milyen kamerára kéne gyűjtenem.

Emellett pedig 12 éves vagyok, kicsit fiatalnak érzem magam, 13 évesen szeretnék elkezdeni videózni, szerintetek?

Bocsi, ha kicsit érthetetlen voltam! :D


2014. dec. 20. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Canon 600D+18-55mm IS II
2014. dec. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van egy 600D+kitobi tökéletes lenne kezdésnek!
2014. dec. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, utánanézek. :)
2014. dec. 20. 19:44
 4/5 anonim ***** válasza:
A lényeg az, mit szeretnél filmezni? Szerintem ne vegyél elsőre DSLR-t, kezdd el egy olcsó kézikamerával, és majd kialakulnak az igényeid és ez alapján te magad el tudod dönteni mi lenne testhezálló.
2014. dec. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, igen, ez szerintem is ésszerű lenne, bár biztos vagyok abban, hogy fogok videózni, már minden kis apróságon elkezdtem gondolkodni.
2015. jan. 19. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!