Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nikon COOLPIX L29 digitális...

Nikon COOLPIX L29 digitális fényképezőgéppel kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett leírás alapján,viszont személyes tapasztalatokra is kíváncsi lennék.Milyen minőségű képeket tud készíteni?Videó minősége?...esetleg más gépet,ami bevált hasonló árkategóriában tudtok-e ajánlani..

2014. dec. 30. 08:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyengébb minőségű képeket készít, mint egy régi nikon coolpix 4600-as! Az előbb említett gép 4 millió képpontos, de tiszta képeket készített az égboltról. Ellenben az l29 az égboltos képeket rettentő csúnyára fényképezi!!!

Nagyon gyenge gép!!!

2015. márc. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ..sajnos későn néztem meg..addigra megvettem a gépet..és nagy csalódás számomra.. :( Már sokadik gépem ez..van egy komolyabb fényképezőm is..de úgy gondoltam kell egy kicsi is,amit gyorsan elő tudok kapni a táskából egy-egy pillanat megörökítésére...Amiket eddig olvastam róla mind pozitív volt..ezért mertem megvenni...De csalódtam..mert többre számítottam..ettől már a Samsung D60-as fényképezőm is sokkal szebb képeket csinált anno....
2015. márc. 19. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!