Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mik a tapasztalataitok ezekkel...

Mik a tapasztalataitok ezekkel a fényképezőgépekkel kapcsolatban: Canon, Nikon, Sony? Melyik a legjobb választás szerintetek? Melyik a legjobb minőségű?

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindegyik jó, bármelyiket is választod.

Arra az egy dologra kell figyelned, hogy ha ilyen készüléket vásárolsz akkor a szériszám mellett kell lennie a FPO minősítésnek ( Fine Photos Only ). Csak ilyen jelzésű géppel lehet jó fotókat készíteni.

2014. dec. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nikon, Canon, Sony a sorrend.


De a Pentaxot kifelejtetted, ami a Nikon környékén van "legjobbságban".


Nikon, Pentax gyönyörű képeket készít, dinamikus, telt színek, rossz fényviszonyok mellet is kevésbé zajosodik. Canont inkább videózásra szeretik használni a gyorsabb AF és a több funkció miatt, persze lehet ezzel is nagyon jó képeket is lőni. Sonyról nem sokat tudok, csak annyit, hogy én nem vennék, de ettől lehet az is jó.

2014. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtetted leírni, hogy melyik kategória érdekel.

Én a D-SLR gépeket írtam le.


Kompakt, bridge, milc, dslr?

2014. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen fényképezőgépekkel?

Ezek márkák, amiket felsoroltál.

2014. dec. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#1:

Ez az FPO üt. :D


A "melyik a jobb márka" vitának semmi értelme. Mindegyiknek vannak jól és kevésbé jól sikerült kamerái. A Sony az utóbbi időben nagyon feljött és pl. szuperkompaktban most ők a legjobbak szvsz.

2014. dec. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!