Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik fényképezőgépet vegyem...

Melyik fényképezőgépet vegyem meg?

Figyelt kérdés

3 kompakt fényképezőgépet néztem ki.

Az egyik a Canon sx600 hs (kb. 45.000 Ft)

A másik kettő Nikon, s6800 (kb. 54.800 Ft), a másik pedig s9600 (kb. 56.800 Ft).

Az első kérdésem az lenne, hogy a két Nikon között igazából 2 ezer Ft különbség van, de tudásban nem tudom mennyivel jobb a 9600-as?

A másik kérdésem pedig az, hogy mindent összevetve a három fényképező közül melyik éri meg ár-érték arányban a legjobban?

Végül pedig arra lennék kíváncsi, hogy a Canon mennyivel tud kevesebbet, mint a másik kettő? (a kb 10.000 Ft-os ár különbség miatt kérdem, ami számomra furcsa).

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2015. jan. 4. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nüansznyi különbségek. A Canon akksija tovább bírja és nagyobb a zoom tartomány. Én azt venném.
2015. jan. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen :), még várom a véleményeket :)
2015. jan. 14. 09:13
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Nekem NIKON gépem van, nagyon jó.
2015. jan. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nikonom volt nekem is és én is szerettem, de sajnos tönkrement. De ez akármelyikkel megesik...

De most ár-érték miatt inkább a Canon mellett döntök valószínűleg, csak a kiugrós vaku egy kicsit ,,megrémiszt". Olyan instabilnak tűnik, nem is tudom, mintha akármelyik pillanatban letörhetne, vagy kilazulhatna :D. Tudom, hogy a komoly gépeken is kiugrós van, de ez csak egy kis kompakt...

2015. jan. 15. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!