Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hogy lehet / lehet -e külföldr...

Jumbijo kérdése:

Hogy lehet / lehet -e külföldről vett dslr gépet magyarosítani?

Figyelt kérdés
Első sorban canon -ra érdekelnének megoldások. Milyen módszerekkel lehet magyar menüt varázsolni rájuk? Elég egy nyelvcsomag, vagy egész firmware felülír, esetleg komplett alaplap csere? És ha valahol csinálnak ilyet, az ca. mennyibe kerül? Köszönöm a válaszokat!

2015. jan. 19. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Itt az ideje elsajátítani 200 angol szót, nem fog fájni.
2015. jan. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jó pár éve van a Canon DSLR-ekben magyar menü.

Melyik típust nézted ki?

2015. jan. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A 650d ill. a 700d -vel szemezgetek. A problémám, hogy az ebay -en töredékéért tudnám megvenni, mint Magyarországon. (Vámmal, postaköltséggel együtt is.) Csak azt nem tudom, ha mondjuk egy USA piacra gyártott gépet megveszek az államokból, abban lesz -e magyar menü? És ha nem, akkor itthon hogy tudom bele tetetni? Ne haragudj, nem akarok 200 angol szót megtanulni, amikor elmegyek fényképezni, akkor élvezni akarom, amit csinálok, és nem az angol menüvel akarok vesződni :D

Ha tudsz technikai megoldást, kérlek írd le. Köszi.

2015. jan. 19. 22:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Pedig csak javadra válna.
2015. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha valaki tudna a feltett kérdésre válaszolni, azt én is tudnám pozitívan értékelni!
2015. jan. 20. 06:10
 6/10 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag már meg lett válaszolva.

Ez a menete:

- bekapcsolod az új gépet

- megkeresed a menüben a Language opciót

- kiválasztod benne a Hungarian lehetőséget

- és hoppá, magyar lett a menü!


A 650d és 700d is gyárilag tartalmazza a magyar nyelvet.

2015. jan. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor segítek elmagyarázni,jó!? Kína legyárt több millió gépet. Ezekre felkerül egy alap nyelvcsomag, amiben - akár hiszed, akár nem - nincs benne a magyar! Benne van az angol, a német, a kínai, meg még egy-kettő. Ezen kívül felteszi az adott piacra szánt nyelvi csomagot is. Például, ha 300 000 gépet szán középeurópába, akkor annyira felteszi a középeurópai csomagját. A többire nyugateurópai, vagy kelet ázsiai, vagy délafrikai, stb-stb csomag fog kerülni. Tehát ha én rendelek egy gépet az USA -ból, akármilyen hihetetlenül hangzik, nem lesz benne magyar menü! Úgyhogy akkor fussunk neki mégegyszer a kérdésemnek, és ha tudsz rá érdemben válaszolni, akkor tedd meg. Ha pedig nem, akkor kímélj meg mindkettőnket, és inkább ne írj semmit!
2015. jan. 20. 07:59
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja, már értem.

Akkor viszem mindjárt javíttatni a Canonhoz a gépeimet, mert véletlenül rátették a délkelet ázsiai, a nyugat európai, sőt még a skandináv nyelvi csomagot is.


Sok szerencsét a közép-kelet európai firmware keresgéléséhez!

2015. jan. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én gépemen szintén van vagy 30 nyelv. Nem Magyarországon vettem, mégis ott virít rajta a magyar, meg a finn meg a kínai.

Szerintem ne bonyolítsd, hidd el, hogy így van.

2015. jan. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Magyarosítani? Veszel hozzá egy matyó hímzéses tokot, meg akasztasz rá két szál gyulait.
2015. jan. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!