Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik a legjobb Canon fénykép...

Melyik a legjobb Canon fényképező?

Figyelt kérdés
Canon EOS 1200D vagy 700D vagy 600D? Nekem nagy szerelem első látásra a 600D, lehet azért, mert a többit nem próbáltam. Illetve ha nem Canon, akkor mi, és melyik? Esetleg Samsung NX300, Nikon D3200? Egy nem gagyi, de nem is vérprofi gépet szeretnék kb ezek közül!
2015. jan. 19. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a listából akkor kapásból kihúznám az 1200D-t. Ha fontos a videó, akkor a 600D és a 700D is remek választás lesz.


Viszont a 700D-ben van videó AF, és nem egy, hanem 9 keresztszenzoros fókuszpontja van. Jobban teljesít magasabb iso-n és gyorsabb a sorozata is.



A D3200 is jó választás lehet - de ha a Canon eleve szimpatikusabb, akkor úgyis afelé hajlasz majd :))

2015. jan. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
700D
2015. jan. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, mindig is Canon párti voltam :) A videó annyira nem fontos, de akkor az 1200D-t kihúzom a listáról :)
2015. febr. 2. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!