Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » FUJI FinePix S3200 gépemmel...

FUJI FinePix S3200 gépemmel mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Pár hete vásároltam és van vele egy kis gondom. Kb. tiz perc használat után lemerül benne az akksi, kb. 10 képet tudok vele csinálni. Nem gagyi elemek vannak benne hanem tartós márkás elemek. Mi lehet a baj? Ez valami gyári hibája lehet? Küldjem szerintetek vissza? Vagy ehhez megvan hogy milyen tipusú elem a jó?Köszönöm a segítséget.
2015. jan. 29. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy nem az akksival van gond, hanem a kamerával? Milyen elemet tettél bele pontosan?
2015. jan. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
S1600-asom van, körülbelül 4 éves. Vadi új Duracell 2400 mAH-es maximumig feltöltött elemekkel ugyanezt csinálja. Van hogy még fotózni sem tudok vele, mert bekapcsol, az optika kimozdul a vázból és egyből ki is kapcsol, sőt még arra sincs ereje, hogy visszahúzza az optikát.. Az S3200-eseket is kb. akkor forgalmazták, mint az S1600-at, szóval gondolom használtan vetted a gépet, és a Tiéd is körülbelül 3-5 éves lehet. Félek, ez Fuji hiba, vagy csak mindkettőnk fényképezője gyári selejt, amit kétlek. Mindenesetre én a sok dicséret miatt választottam a Fujit és hatalmasat csalódtam benn. Remélem azért valahogy megtudod oldani a problémát, én azóta már nem használom a gépet, porosodik a szekrényben.
2015. jan. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bármilyen elemet beletettem ezt csinálta. Felhívtam egy hivatalos FUJI szervízt és telefonon érdeklődtem. Szóval a gép alapból hibás (újonnan vettem, nem használtan) és belső tápegység hibája van. A gépet visszaküldöm a boltba ahonnan vettem és megjavítják, ha 30 napon belül nem javítható új gépet kell adniuk, vagy másik hasonló tudású gépet kell adjanak olcsóbban.
2015. jan. 30. 17:59
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok: Akkor Te még jól jártál. Nekem bőven gari idő lejárta után jött elő a hiba, 3 évig lényegében hibamentesen használtam. Mindenesetre ha ki is cserélik neked egy ugyanilyenre, akkor is várható, hogy előbb utóbb előjön egy hasonló hiba, de ne így legyen! :)
2015. jan. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen ettől én is félek...pedig nagyon jó kis gép. Sajnálom hogy te már nem tudod használni. Én még bizakodok.
2015. jan. 31. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!