Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hogyan tudnék olyan biztonsági...

Hogyan tudnék olyan biztonsági kamerarendszert telepíteni, amit az interneten át lehet megfigyelni?

Figyelt kérdés
Van egy telkem, amit szeretnék távolról megfigyelni. Hogyan lehetne megoldani, hogy interneten át számítógépről láthassam az élő képet? Esetleg ezt rögzíteni valahogyan?

2015. febr. 22. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
kezdjük ott hogy a telken van e állandó internet kapcsolat?
2015. febr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
aztán a többi pl itt: [link]
2015. febr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

megoldható, hogy legyen :)

de én valami olcsóbb megoldásra gondoltam. megvennék mindent hozzá külön-külön, csak hogy lehet egy ilyen rendszert kiépíteni?

a legnagyobb kérdés, hogy mi "tölti föl" a netre a képet, és hova? van ilyen weboldal?

2015. febr. 22. 12:00
 4/7 anonim válasza:

google-ba beírod:

Internetes kamera rendszer


Utána meg kiépíted

De képek,videók is vannak.


Remélem hogy segítettem

2015. márc. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

ettől olcsóbban hogy akarod?

vegyél játék kamerát.:D

2016. márc. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elkészült?
2020. dec. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 Ha nem is úgy ahogy terveztem de elkészült. A telket eladtam, pár évvel később üzlethelyiséget nyitottam és oda muszáj volt telepíteni kamerarendszert. Internetkapcsolat kellett hozzá meg némi bütykölés.

Használtan vettem, így ~90-140.000-ből jött ki a projekt, ezt csak azoknak írom akik hasonló informálódás során esetleg megtalálják ezt a kérdést. :)

2023. jan. 30. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!