Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Csinál olyan szintű képeket a...

Csinál olyan szintű képeket a Sony Ilce A3000k MILC fényképezőgép, mint egy Dslr?

Figyelt kérdés
Ilyen gépet vettem nem régiben: [link] Azt olvastam csinál olyan minőségű képeket egy MILC gép mint egy Dslr és 20-30 ezer ft-al olcsóbb volt mint egy kezdő szintű tükrös. Pl. egy Sony Alpha SLT-A58K, vagy egy Nikon D3200 mitől komolyabb, a kijelző és a kereső felbontáson kívül? Szóval mi a hátránya a MILC gépnek? Azt olvastam lassabb az autofokusza. Az nem az objektívtől függ? Ha átalakítóval használnék mondjuk egy ilyen objektívet: [link] tudnék olyan képeket alkotni, mint egy olyan géppel, amihez tervezték az objektívet? Nagyon kezdő vagyok a fényképezés témában hobbi célra vásároltam a gépet. Rally versenyeken, természetfotózásra és minden egyéb helyzetekben szeretném használni az eszközt. Csak normál körülmények között, családi fotóra, stb. teszteltem a gépet. Egyelőre még csak az alap 18-55 mm-es kit objektívem van. Köszönöm a segítséget előre is, remélem nem kell megválnom a géptől.

2015. márc. 15. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A képek milyensége csak részben múlik a vázon. Mérvadónak tekintett tesztek szerint szenzor minősége hajszálnyival jobb mint az A58, és picit gyengébb mint a D3200-é. Szóval igen, csinál olyanokat.


A többi jórészt rajtad, kisebb részt az objektíven múlik.

2015. márc. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is az A3000-at nézegetem, főleg az APS-C miatt. De nem tudom, hogy érdemes-e megvenni, vagy hogy van-e jobb ennél 100.000 Ft alatt.
2015. okt. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!