Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Polariod fényképezőgépről mi...

Polariod fényképezőgépről mi a hozzáértők véleménye?

Figyelt kérdés

Én csak szeretnék egy nagyobb méretű gépet, nem vagyok művészfotós, vagy nem tervezek az lenni.

Videókat szeretek készíteni, de azzal sem tervezek szakszerűen foglalkozni.

Egyszerűen csak szeretek képeket, videókat készíteni, ehhez keresnék gépet



2015. márc. 22. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Ahoz szerintem ne Polaroidot használj, főleg ne utángyártott hamisítványt. De én messze állok a hozzáértéstől.
2015. márc. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!
2015. márc. 23. 16:17
 3/4 anonim ***** válasza:

A filmes gépeik zömében olcsóbb, szórakozásra való gépek. Borzasztóan drága beléjük a film. Több száz forint egy kattintás, ha sikerült a kép, ha nem.


A digitális gépeik szánalmas kínai vackok. Az új Snapshotot kivéve volt szerencsém látni a többségét. Gagyisztán.


Egyébként a régi Polaroid már nem létezik. A márkanevet megvette egy Sakar Inc nevű cég. Távolkeleten gyártat könnyen eladható, olcsó gépeket.

2015. márc. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm!

Ez volt márkanévnek írva egy gépre, amit nézegettem.

Azóta találtam egy Sony-t elég jónak tűnik, egy olyan hobbiként fotózgató egyénnek, mint én. Megkérdeztem fotós ismerőst is, szerinte így van.

Köszönöm a segítséget!

2015. márc. 23. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!