Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » SD memóriakártyák esetében...

SD memóriakártyák esetében mire érdemes figyelni amivel növelhető az élettartam?

Figyelt kérdés
Sokszor jártam már úgy, hogy a kártyáról nem tudtam megnyitni néhány képet, felmásolás után, vagy másik gépbe helyezve elromlott a kártya. Ezekre a jelenségre, ahogy utána olvastam, nem nagyon találtam egyértelmű válasz, de talán az is lehet, hogy én használom helytelenül... mondjuk formázni, másolni, hogyan érdemes, vagy mi az ajánlott? Formázni a fényképezővel ajánlott, vagy inkább számítógépen? Felmásolni csak Ctrl+C, Ctrl+V, vagy Fotók importálása opció? Ha van különbség, akkor mi?

#hiba #SD kártya #memóriakártya #kártya hiba #memóriakártya meghibásodás #Rossz SD kártya #SD memóriakártya meghibásodás
2015. ápr. 3. 08:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Igazából majdnem mindegy. Mindennek a kulcsa, hogy nagyon jó minőségü kártyákat kell használni. Nekem is tönkrement egy rakattal, most samsung van ez egész jó. Nem hinném, hogy ilyenek, mint crtl±c>ctrl±v ezek számítanak, mondjuk formázni nem árt gépen.
2015. ápr. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!