Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen olcsóbb kategóriás...

Milyen olcsóbb kategóriás kézi kamerákat ajánlanátok, amelyeknek van külső mikrofon-csatlakozási lehetősége?

Figyelt kérdés

Igazából ma már az sem kihívás, hogy egy 40 ezres HD-ben vesz fel, de nekem kifejezetten ez az egy fontos szempont lenne, hogy külső mikit tudjak csatlakoztatni hozzá. Hogy milyet, az már egy másik kérdés, azt majd utána kisakkozom, mi hogy jó, de a lehetőség nagyon kellene.


Ismertek ilyen típusokat ebben az árkategóriában?



2015. ápr. 8. 18:27
 1/9 anonim válasza:
ha van rajta 3.5 jack csatlakozasi lehetoseg,akkor barmilyen miki jo lesz bele,ez miatt ne vegyel dragabb kamerat,azt vedd amelyiket akartad..ha van ilyen luk a kameradon kereshetek videot is az osszeszerelgetesrol
2015. ápr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
de ha nincs rajta jack csatlakozas akkor is meg lehet oldani,irjal nyugodtan segitek,elozo voltam
2015. ápr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ja nem, nincs rajta ilyen bemenet, pont ezért vagy ilyet keresek vagy az se rossz ötlet, ha esetleg tudnék én csinálni rá valami kivezetéssel egy csatlakozót ... esetleg van erre rajzod, leírásod? mert nyilván 100-szor olcsóbban kihozom (miki van, kamera is van), csak az a kérdés, hogy a saját belső mikijét hogyan tudnám "normálisan" kivezetni ...
2015. ápr. 15. 15:43
 4/9 anonim válasza:
akkor nem is kell szerelgetni,csak egy jack atalakito kell,gondolom van a kameradba usb csatlamozas vagy mikro usb,akarmelyik is van mind a ketto jo lesz. most nem tudok mert telorol vagyok,de este linkelek be videot hogy kb minosegre milyen lesz,bar az a mikrofonodtol fugg.meg linket is mutatok hogy milyen csatlakozot/kat kell majd venned
2015. ápr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
azt megköszönném, mert én egyszer már kísérleteztem, hogy kivezettem a cam saját mikijét kb 2 m vezetékre, de aztán úgy búgott h dobhattam ki az egészet, semmi szűrés nem segített rajta. mikrofonból van nagyon jó minőségű is nekem, az sztem nem probléma, itt egyedül az a probléma, hogy konkrétan miki-bemenet nincs semmilyen, de ha létezik erre megoldás usb-n vagy AV-n keresztül, akkor nagyon megköszönöm a segítséged !! kb elhinni se fogom :D
2015. ápr. 16. 17:59
 6/9 anonim válasza:

sztem ez lesz a neked valo,usb-bol jack-be alakit es plusz meg fulhallgato bemenet is van rajta

[link]

vagy

[link]

nem muszaly ezeket,de ilyesmit keress

de ha nem lesz jo az usb-s megoldas,akkor a szerelgetos valtozat marad

https://www.youtube.com/watch?v=0u4YSY7IuE0

mondjuk ez goprohoz van,nem tudom milyen kamerad van,de remelem nem kell szerelgetned,en se szivesen fognek bele a helyedbe


https://www.youtube.com/watch?v=0u4YSY7IuE0

2015. ápr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi de akkor félreérthető voltam ezek szerint.


nekem egy hagyományos, mármint digitális, na de nem ilyen sportkamerám van, hanem a handycam, és én már szétszedtem párszor, de annak a mikrofon csatlakozása sehol nem kapcsolódik az usb-kimenethez, sőt mi több, az ténylegesen csakis kimenet, és ha rácsatlakoztatok bármit, sztem leáll a kamera, mert olyankor adatátvitelt akar csinálni.


azaz nem értem, hogy még ha maga az átalakító oké is, na de hogy kerül az usb mikrofon-része a kamerának a mikrofon.bemeneti csatlakozójával kapcsolatba?

2015. ápr. 16. 20:43
 8/9 A kérdező kommentje:
vagy ezek alapból úgy vannak tervezve, hogy az usb csatlakozó össze van kötve a mikrofon csatlakozó résszel is bent? eskü nem értem :(
2015. ápr. 16. 20:44
 9/9 anonim válasza:
jo kerdes,nem tudom,keresgelj videokat hatha valaki szedett mar szet kamerat,vagy ird be a kamerad tipusat,hatha valaki is jart mar hasonloan,mert igy ezek nelkul,meg foleg latatlanba nagyon nehez segiteni,szerintem en se fogok tudni. vagy valami masik forumon,kameras forumon probalkozz. azert sajnalom hogy nem tudtam segiteni.de kitartas,hatha meglesz oldva:)
2015. ápr. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!