Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen sportkamerát (action...

Milyen sportkamerát (action cam) vegyek, amelynek az akkuja jól bírja és olcsó? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy sportkamerát, ami elsősorban vízálló, mivel horgásztúráimat szeretném rögzíteni. Ami nekem az elsődleges dolog lenne, az az hogy olcsó legyen és jól bírja az akkuja egy feltöltéssel, mivel hétvégi horgászataimon nincs lehetőségem feltölteni. Nem szükséges nekem az 1080p full HD, én nekem megfelel a 720p minőség is. Találtam 1-2 kamerát 15k-ig, amin elgondolkodtam, csak sehol sem találtam információt az akkujukról, hogy mennyit bírnak ki egy töltéssel. Ezt a két kamerát találtam: DENVER AC 1300, Tracer Xtreme Remote 2.

2015. ápr. 11. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem kitvision splash van, tescoban volt 13k fullHD, hát nem a világ közepe de elmegy. Az akkut külső akuval lehet megoldani (power bank) nem egy nagy összeg, de hasznos tud lenni.
2015. ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!