Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Fényképező ajánlásokat kérnék...

Fényképező ajánlásokat kérnék teljesen hobbi célból nyaraláson fényképezgetés ilyenek?

Figyelt kérdés
50.000-60.000ft értékben

2015. márc. 28. 04:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Erre elég sok remek oldal van, meg kell mondjam én ebben az árkategóriában nem annyira gondolkodom, mert akkor vagy fele annyit költök egy sima kompaktra jó flebontással, meg lencsékkel, vagy kétszer annyit egy DSLR-re


Egyébként nem tudom, hogy mi lenne fontos neked, egy jó felbontás, vagy egy jó zoom?

Inkább tanácsot adok, nem tudom mennyire értesz hozzá, deee gyanítom kevésbé. Amikor nézel egy adatlapot, akkor nézd meg a megapixel számot, abból kiderül hány millió pixel lesz a kép amit készít. a Zoom területén pedig csakis az OPTIKAI zoom számít, a digitális egy teljesen felesleges képrontó hülyeség, de sok gépbe beleraknak belőle egy szép magas számot parasztvakításnak.


Én a Nikon coolpixeket ajánlom, d emivel bővebbne nem tudom mire kell, vagyis hogy mik a vlaós igények, nem tudom hogy a vízálló modelt ajánljam vagy a brutál zoom-os vakusat....a legkissebb kompaktat...nézz körül a zoldalukon vna mindről leírás

2015. márc. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nikon Coolpixek valóban jók, nekem is ilyenem van.

[link]

2015. márc. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!