Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nemrég vettem egy DSLR fénykép...

Nemrég vettem egy DSLR fényképezőgépet, és szeretném ha írnátok nekem olyan oldalakat amiket tudok tanulmányozni, illetve személyes tapasztalatokat is várok?

Figyelt kérdés
Nikon D3200, az obi egy 18-55mm VR Nikkor

2015. ápr. 27. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Index fórum, gugli.
2015. ápr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Jót vettél te is... a leggyengébb nikon
2015. ápr. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kezdésnek szerintem jó lesz, amíg megtanulom teljesen használni, és jó képeket készíteni.
2015. ápr. 28. 09:32
 4/11 anonim ***** válasza:

2-es, miért mit kellett volna vennie? D4-est?


Ne is figyelj rá, mindig vannak ilyen okoskodók. Kezdésnek tökéletes lesz.

Írd be a google-ba, hogy fotózás alapjai, és olvasd el az első 10 találatot.

2015. ápr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%

#2-es vagyok: le lehet pontozni... nem okoskodtam de tényleg nem a legjobb gépe a nikonnak.

Photography blog, dpreview, és hasonló oldalakon lehet nézelődni de egyébként mit szeretnél tanulmányozni azt nem írtad le... milyen személyes tapasztalatot vársz?

2015. ápr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
Ja meg az most ezt megvetted, később ha már kinövöd úgymond vehetsz másikat, jobbat, ezt meg nem tudod úgysem eladni annyiért amennyiért vetted.
2015. ápr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb, mert ez egy belépő váz. Nem véletlenül kerül kevesebbe, mint egy profi gép. De a legtöbben ilyennel kezdenek, mert tökéletesen alkalmas rá. És ha nem is fog neki tetszeni, miért adjon ki rögtön több százezret a gépért, azt sem fogja tudni ugyanannyiért eladni.

Ha meg már megvette, teljesen mindegy, hogy leszólod-e.

2015. ápr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A fényképezőgép használati útmutatójának oldalait tanulmányozd első körben.


Utána:

[link]

[link]

2015. ápr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válaszokat! :)
2015. ápr. 28. 21:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sony slt a58at vennék ha lenne rávalom de ez a kva webprogamozás szabaduszoként semmit nem ér... lejet amugysem. na ez offcsak bánt a dolog...
2015. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!