Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik Nikon fényképezőgépet...

Melyik Nikon fényképezőgépet ajánlanátok főleg utazáshoz? Imádok utazásokon fotózni. Ár: 50-60 ezer max.

Figyelt kérdés

Le szeretném cserélni a régi fényképezőgépemet, de csak Nikon jöhet szóba. Melyiket ajánlanátok? Ezeket nézegettem:

Coolpix L340

Coolpix L31

Coolpix S3700

Coolpix S9600

Milyen paraméterekre figyeljek elsősorban? Pixelszám, zoom, stb.



2015. ápr. 29. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Legideálisabb gép az utóbbi, a Coolpix S9600, az L340 nagy hogy cipelje az ember, annyival többet nem tud. A másik kettőt meg el kell felejteni... semmire nem valók.

Tehát a Coolpix S9600 amit vegyél. Szerintem.

2015. ápr. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az érzelmi kérdéseken kívül van valami nyomós indok, hogy csak Nikon jöhet szóba?
2015. ápr. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne kezdjétek megint el ajánlgatni a dslr gépeket mert akkor hajam égnek áll...
2015. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eddig Nikonom volt, és teljesen meg vagyok / voltam vele elégedve. Éppen ezért gondolkodom csak ebben.
2015. máj. 4. 14:09
 5/9 gergoap ***** válasza:

Egyértelműen Coolpix L340!

A többinek kicsi a váza, nincs fogása. Ez sokkal jobban használható, jobban kezelhető.

Mire figyelj? Minál nagyobb legyen a CCD mérete, annál jobb lesz a képminőséged! Lehetőleg gyár lítiumos akkumulátora legyen, azok bírják a legjobban.

2015. máj. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó: nem feltétlen lesz jobb a minőség ha egy gyenge szoftver van mellé és rossz objektív van elé pakolva.

Ennek a Fuji gépnek pl. 1/2 col érzékelője van, ami nagyobb mint az átlagos kompaktoké, újabb is mégis elég tré képeket készít... [link]

és ez az én gépemnek a képe, ami 2006-os és 1/2.3"-os CCD-je van:

[link]

2015. máj. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gergoap ***** válasza:
Ezeknél a gépeknél nem sok különbség van az objektívek között, a szoftvereknél annál több! A 2000-es évek közepétől több Fuji bridge gépem volt, mert azoknak volt a legjobb képük. A már DSLR-t használok.
2015. máj. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem írni hogy a 2006-os gépem egy Sony DSC-H2, csak hogy kicsit színezzem a Sony-t :) ha lenne pénzem akkor SLT-t vennék.
2015. máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Eddig az L340 "vezet" :-)
2015. máj. 18. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!