Zaportivadar kérdése:

Miért hagyott ki egy nagy részletet a biztonsági kamera?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni, hogy mitől hagyhat ki részletet egy kamera. Elloptak valamit egy bolt elől, aminek az eltulajdonítása nem 3 másodperc és a kamera az egészet átugrotta, tehát nem fekete kép van, nem tartottak elé semmit, hanem nem vett abban az időben. Ezt mivel tehették meg? Gondolom nem EMP-vel...

2015. máj. 20. 11:35
 1/10 Tengor ***** válasza:
Belső emberrel?
2015. máj. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elvileg két főnök a lakásan tudja visszanézni, de attól a rendszer még lehet a boltban. Nem tudom. Nem gondolnám, hogy a boltvezetők kikapcsolják, akkor inkább egy eladó.
2015. máj. 20. 12:19
 3/10 savanyújóska ***** válasza:
Miért ne kapcsolná ki a boltvezető? Pont őrá gyanakodnak a legkevésbé, ő éri el a legkönnyebben... Mindenesetre jó eséllyel belső ember, ha IP-kamera, akkor feltörhető kintről, is, de annak meg szinte semmi értelme, hacsak nem különösen nagy értéket vittek el. (Én pl. 600000 forintért inkább keresnék más megoldást, vagy vinnék máshonnan.)
2015. máj. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nincs olyan mód rá, hogy valami kábel babrálással, mágnessel, mittudomén.. Csak ami kizárná, hogy valamelyik érintett benne lenne?
2015. máj. 20. 13:19
 5/10 A kérdező kommentje:
Leszámítva persze a hekkelést, meg az ilyeneket. pláne, hogy egy bicikliről van szó.. Még az is túlzásnak tűnik, hogy megkentek volna valakit a boltban, hiszen akkor mennyiért követne el bűncselekményt valaki? 2000 forintért? nagy cucc, vehet sört a haverjainak egyszer... A bicikli gondolom olyan 20-nál többet nem érhetett.
2015. máj. 20. 13:21
 6/10 Tengor ***** válasza:

Lehet biciklit venni súlyos 100 ezrekért is.

Lehet kábel babrálás is. Ki kell húzni a rögzítőt a konnektorból és nincs rögzítés.

Szerintem nem ez a megfelelő fórum és nem te vagy a megfelelő ember, aki ezután nyomozzon.

2015. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ez megfelelő arra hogy megkérdezzem, ha érdekel :D
2015. máj. 20. 14:05
 8/10 anonim ***** válasza:
A tolvaj és a kamerarendszer kezelője összedolgoztak. Mindig a legegyszerűbb megoldást kell keresni.
2015. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Vortrex ***** válasza:
Ez nem egy ismeretlen hiba, gyengébb minőségű biztonsági kameráknál előfordul, hogy az egymást követő felvételek között 3-5 perc is kiesik. Szerintem ha átnézel több felvételt, fogsz még kihagyásokat találni
2015. máj. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát én átnézni nem tudom, de mindenesetre majd odafigyelek rá vásárláskor.
2015. máj. 21. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!