Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon Powershot s3 is vélemény?

Canon Powershot s3 is vélemény?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni fotózni de csak hobbi szinten így egy nem túl drága gépet néztem ki magamnak. Hogy mit szeretnék fotózni? Nem tudom... Lehet most hülyének néztek majd ami jön (Tudom erre elég a telefon stb.stb.) Kaptam kölcsön egy gépet egy ismerősömtől nemrég és megtetszett... Elmentem egy erdőbe és csak úgy fotózgattam észre sem vettem, hogy este 6 óra van és amúgy reggel 10kor indultam! Nah jó nem magyarázkodom! Olvasgattam a választásról és elég jónak tűnik azáltal. Válaszokat előre is köszönöm!

2015. máj. 24. 22:15
 1/2 ThodEE GoD ***** válasza:
Ez egy elég régi készülék ami biztosan csak használtan érhető el, szerintem jobb spec el ellátott készülékek is elérhetőek ha inkább egy keretet mondanál :)
2015. máj. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Olyan 50ezer forint körül
2015. máj. 25. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!