Scream85 kérdése:

Töltő lehet a hibás?

Figyelt kérdés

Tölthető elemekkel használom a fényképező gépemet. Viszont hiába töltöm őket 3-4 órát (vagy akár jóval több ideig), amikor berakom a gépbe már azt jelzi hogy csak félig van, és nagyon hamar le is merül.

A töltővel lehet gond hogy nem tölti fel rendesen?


2015. máj. 26. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A 3-4 óra szerintem kevés. Persze függ a töltő típusától is, meg az akkuk minőségétől is. Időnként lehet kapni elemtesztert pár ezer Forintért.
2015. máj. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt olyan hogy majdnem 12órát is fent volt töltőn, akkor is ugyan ez volt a helyzet hogy csak félig jelezte a fényképező, és gyorsan lemerült.
2015. máj. 26. 20:06
 3/5 ThodEE GoD ***** válasza:

Valószínűleg ezek az akkumulátorok már közel járnak a végleges tönkremenetelhez, mindenképp érdemes olyan töltőt beszerezni ami töltés előtt kisüti az elemeket majd feltöltés után egyértelmű visszajelzést ad az akkumulátorok töltöttségéről.

Például: [link]

2015. máj. 27. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Voltcraft BC-500 akkutöltőm van, csak jókat tudok róla mondani. Mégis egy teszter is kellene, mert azért hogy full-ra tölti, nem biztos hogy az akku sokáig bírja. Vannak olyan töltők is, amiben beépített teszter van, és még olcsóbbak is. Szerintem az akkukat is kellene cserélni, aztán évekig nem lenne semmi gond.
2015. máj. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vettem bele teljesen új akksikat, azokkal is ugyanez a helyzet. Azért is gondolok a töltőre.
2015. máj. 28. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!