Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik gépet válasszam Fujifil...

Melyik gépet válasszam Fujifilm FinePix S8600 vagy Nikon Coolpix L320?

Figyelt kérdés

2015. jún. 3. 20:26
 1/1 Topor G ***** válasza:

Leginkább az tudná megmondani, akinek mindkettő van, de szerintem ez ritka... Az adatokat nézegetve a Fuji többet tud, pl. 36x optikai zoom vs. 26x -os. De nem biztos, hogy ez kell döntsön.

Nekem Coolpix L830-am van, ami 34x-es zoomos, nagyon szép képet ad, kezelését megszoktam (előtte is volt Nikonom) bár kicsit kevés számomra a manuális állítási lehetőség.

Ha van rá lehetőség és nem vagy elfogult egyik márka mellett sem, akkor menj el olyan helyre, ahol kézbe veheted, esetleg lőhetsz is pár képet, akkor könnyebb lesz a választás!

2015. jún. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!