Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen kamerát ajánlotok egy...

Milyen kamerát ajánlotok egy kezdőnek amivel főképp előadásokat töltenék fel youtubera a szobámból vagy épp ahol kedvem támad rá és még sportra is használható vagy ilyen nincs így egyben?

Figyelt kérdés
Az ár maximum 100 150 ezer forint de ha lehet minél olcsóbbat mert nem akarok sokáig gyűjteni rá minél hamarabb el akarom kezdeni.
2015. jún. 3. 23:22
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem muszáj full hds legyen egy jobb hds is megfelel a célnak szerintem, mert könnyebb szerkeszteni.
2015. jún. 3. 23:58
 2/2 anonim válasza:
Ha előadásokra fogod használni bőven jó egy sima hd-s vagy még gyengébb minőség is... mivel borzasztó helyet foglal egy előadás full hd ban ami több óra mondjuk. Én most adtam el egy hd-s kamerát 35 e forintért kb 2 hónapja. jófogáson vaterán szerintem maximum 5 perc alatt találsz számodra megfelelőt.
2015. jún. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!