Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Videózni szeretnék! Melyik...

Videózni szeretnék! Melyik videószerkesztő a legideálisabb? Milyen fényképezőgépet érdemes használni ennek érdekében?

Figyelt kérdés

Canon EOS 1100D-m van, bár automatikusan leáll egy idő után a videófelvétel. Nem tudom mi lehet a problémája, egyébként is leszeretném cserélni valami jobbra. Ti milyet ajánlotok?

Másrészt meg melyik videószerkesztő a legjobb? (Természetesen amelyik tartja a HD minőséget) Melyiket értékelitek a legjobban és miért? Köszi előre is a válaszokat!



2015. jún. 9. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű a kérdés, kamerának Canon EOS 5D Mark III, Panasonic GH4 vagy Sony A7S, videószerkesztőnek meg Adobe Premiere Pro CC. A videófelvétel meg szerintem azért állhat le, mert nem elég gyors a kártyád. Egy minimum 40MB/s-es kártya kell, és akkor már jó lesz.
2015. jún. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én a Sony Vegas-t javaslom, mint videószerkesztő. Nem bonyolult megtanulni kezelni, gyorsan renderel, menti ki a filmanyagot (géptől függ persze), én meg vagyok elégedve vele. Hallottam, hogy az Adobe Premier is jó. Szerintem ezt a kettőt próbáld ki videószerkesztésre.
2015. jún. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az Adobe Premiere Pro CC-vel csak annyi a gond, hogy 64-bit rendszerre specializálódott, az enyém csak 32-bit, így sajnos nem engedi felinstallálni. Btw a Canon 5D Mark III nem hangzik rosszul, csak az ára valami hihetetlenül magas.
2015. jún. 9. 18:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben telepíts 64bites rendszert, vagy használj CC helyett CS6-ot, CS5-öt. Kamerának meg amúgy elég egy 600D is, vagy ha megengedheted, egy 70D még jobb lenne, persze megfelelő objektívvel, és nem a gyári kitobjektívvel.
2015. jún. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kezd a vegassal, adobe először túl nehéz.
2015. jún. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Adobe sem nehezebb, mint a Vegas, csak kicsit másabb, bár még azt se mondanám. A Vegast csak azért nem ajánlom, mert sok embernél lefagy renderelés közben, és néha az őrületbe tud kergetni, meg a Premiere amúgy is profibb, meg többet is tud, bár erre egy kezdőnek nem lesz szüksége.
2015. jún. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Boldogulok én a bonyolultabb programokkal is, nem kell emiatt aggódni. Van már egy kevés tapasztalatom, tehát nem vagyok teljesen kezdő. Ha pedig segítségre lenne szükségem, akkor azt a családi körömben bármikor kaphatok hiszen értenek az efféle dolgokhoz.:) Mindenesetre köszönöm a válaszokat, rengeteget segítettek!
2015. jún. 9. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!