Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Érdemes youtube csatornát...

Érdemes youtube csatornát indítani? Tanácsokra lenne szükségem! (smink, outfit, DIY és egyebek terén)

Figyelt kérdés
Melyik videószerkesztő a legideálisabb? Milyen fényképezőgépet érdemes használni ennek érdekében? Mik lehetnek a következményei? Válaszaitokat előre is köszönöm!

2015. jún. 7. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
nem értek sem a sminkhez, sem az outfithez, a diy-ról meg még azt se tudom, hogy micsoda.
2015. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát semmi értelme nem volt ezt megválaszolnod.
2015. jún. 7. 19:48
 3/6 anonim ***** válasza:
utólag visszagondolva, valóban.
2015. jún. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi pénzed van, de kamerának szerintem egy Canon EOS 600D-nél jobb nem nagyon kell, videószerkesztőnek meg én az Adobe Premiere Pro-t javaslom, de igazából az mindegy, hogy mit használsz, ami a legkényelmesebb, azt. Következményei meg kb. annyi, hogy ha ügyesen csinálod és egyedin, akkor nézni fognak és híres leszel :D Ha meg nem, akkor max. senki nem fog nézni, de ha szíved-lelked beleadod, akkor előbb-utóbb rád fognak találni :)
2015. jún. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Canon EOS 1100D kamerám van, csak az a baj vele, hogy automatikusan áll le a videófelvétel. Adobe Premiere Pro-t meg fel szerettem volna installálni a gépre, de csak 64-bit rendszerre lehet, az enyém meg 32-bit, így nyilván nem jött össze. :D
2015. jún. 9. 18:59
 6/6 anonim válasza:
Szia! Légy szíves megírod, hogy mi a csatornád? Én szívesen nézném!
2016. ápr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!