Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi objektívről?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy objektívet sportfotózáshoz, és gondoltam hogy ez jó választás lenne: Canon EF 70-200mm f/4L USM

Mi a véleményetek róla?



2015. jún. 13. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb felső kategóriás Canon tele. Gyors AF, éles kép. Te tudod, hogy elég-e a 200 mm, ha nem, 70-300-ból is van L-es. Szerintem a 70-200-ak közül vagy ezt érdemes venni, vagy a 2.8 IS II-őt, de utóbbi nem kifejezetten olcsó.
2015. jún. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Néztem teszteket és nekem nagyon tetszik a Canon EF 70-200mm f/4L USM objektív. Köszönöm a véleményt. Várok még tapasztalatokat vele kapcsolatban.
2015. jún. 14. 11:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Sportfotózáshoz is alkalmas? Olvastam olyan véleményeket, hogy nem ajánlják sportfotózáshoz.
2015. jún. 15. 10:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen sport. Focihoz csak a kapu közelében elég, oda kell a 300 mm vagy még több. Teremsportokhoz jó, ha a váz bírja a magas ISO-t, mert az f4 nem számít fényerősnek. Rally, kerékpár teljesen ok, vízilabdához is elég lehet a pálya mellől.


Viszont ennyi pénzből nem kapsz semmit, ami jobb lenne. Hiába a 70-200 II és a 100-400 II az "ajánlott".

2015. jún. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Forma-1-gyet is szeretnék vele fotózni. Ahhoz megfelel? A gyors fókusz sokat számít.
2015. jún. 16. 07:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Forma 1-et sosem fotóztam, nem tudom, milyen közel lehet menni a pályához. Az objektív AF sebessége biztos nem lesz szűk keresztmetszet, de ha nincs valami jobb vázad (egy vagy kétjegyű), akkor lehetőleg csak a középső AF pontot használd.

Hogy a 200 mm elég-e, nem tudom. Egy tribünön ülve, 100 méterre az autóktól gyanús, hogy nem.

2015. jún. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Canon eos 1100d-n használnám az objektívet.
2015. jún. 17. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!