Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Szeretnék venni egy akciókamer...

Szeretnék venni egy akciókamerát 30-40e Ft körül. Mik a vélemyének az SJCAM-ról például? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Vagy mostanában egy egyik műszaki áruház nagyon nyomatja az Alcor Action kamerát.

2015. jún. 16. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

Itt úgysem kapsz választ.

2015. jún. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 wollerp válasza:
Nekem kb-fél éve van sj4000-em, a vip-phone-ból vettem 28000-ért. Nagyon jó kis belépűszintű kamera, családi kirándulásokhoz,hobbi sportokhoz használom. A kijelzője teljesen jó, nagy előny a gopro hero-val szemben,és az is nagy valami,hogy alkatrészt és kiegészítőt nagyon olcsón lehet hozzá kapni. eddig semmi baj nem volt vele,talán csak annyi,hogy a tok hamar karistolódik-koszolódik-illetve ha a tokban van a kamera a hangfelvétel gyakorlatilag egy nagy nulla.Gyorsan merül,de ez kiküszöbölhető a 3000 ft-ért már kapható pótaksikkal. Szóval csakis ajánlani tudom!
2015. aug. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!